Adalet önünde herkes eşittir...
Farkı iyi bir avukat yaratır!
İletişim
0507 403 43 96

Hakkında

Cevdet Can Torun

23.08.1983 İstanbul doğumlu olup, Antalya ilinin plajıyla meşhur Konyaaltı ilçesinde; Liman bölgesinde ikamet etmekteyim. Yardımcı avukatlık yaparak başladığım kariyerimde banka vekilliği; sigorta şirketi vekilliği ve hukuki danışmanlık yaptıktan sonra, çok sevdiğim Antalya ilinde meşhur Cumhuriyet Meydanı'nda kendi avukatlık ofisimi açtım. 2009 yılından bu yana avukatlık görevini layıkıyla yerine getirmeye çalışıyorum. Müvekkillerimle iş ilişkisinin yanında sıkı ve güvenilir dostluklar kurarak da onlara yardımcı olmayı bir görev edindim.

GENEL VE ÖZEL BOŞANMA NEDENLERİ'ni irdelediğim tezimin de etkisiyle uzmanı olduğum Boşanma avukatlığı ve aile hukuku konusunda danışmanlık ve hukuki hizmetler vermekteyim. Ayrıca hayatın içinde sık rastladığımız iş hukuku ve ceza hukuku gibi aşağıda belirttiğim alanlarda da hukuki hizmet vermekteyim.
Eğitim

İlk ve orta öğrenimimi İstanbul'da Bilfen Koleji'nde tamamladıktan sonra, liseyi de yine İstanbul ilinde Maltepe Anadolu Lisesi'nde okudum. Ardından Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandım ve böylelikle hukuk ile dolu hayatıma da başlamış oldum. Üniversite eğitimim sonunda stajımı İstanbul Barosuna bağlı olarak tamamladım. Akabinde Rusça dil egitimi almak için Belarus'a gittim. Eğitimim sonunda ülkeme kesin dönuş yaptım ve Ankara Mamak'ta yurtdışı görevlendirme ile askerlik görevimi ifa ettim.

İş Dışında Cevdet Can

Sık sık yurt içi ve yurtdışı gezilerde bulunmaktan; klasik ve elektro gitar çalıp müziğin içinde olmaktan, sıkı bir Fenerbahce taraftarı olarak takımımı takip etmekten ve eski bir TBF hakemi olarak basketbol oynamaktan, sporla haşır neşir olmaktan; aynı zamanda Beagle cinsi köpeğim Clara ile birlikte haftasonu gezmeleri yapmaktan hoşlanan İstanbullu bir Antalya Barosu avukatıyım.